Apollo Horticulture AH WP-45W1500 396-GPH Submersible Water Pump
Reduced Apollo Horticulture AH WP-45W1500 396-GPH Submersible Water Pump
Online shopping Apollo Horticulture AH WP-45W1500 396-GPH Submersible Water Pump its great product The Apollo Horticulture AH WP-45W1500 396-GPH Submersible Water Pump Low priced yet use a high quality thus the recomended to suit your needs Interchangeable Screens for Maximum Flow or Controlled Water Flow.Pump Dimensions: 2.50"x 4.50"x 3.50".1 - Apollo Horticulture 45W Submersible Water Pump.Package Includes: 1 - Apollo Horticulture Water Pump / 1 - Max Flow Screen / 1 - Hose.Pump Specs - AC: 110-120V / 60 Hz / 396 GPH / Decibles: 41..
Apollo Horticulture AH WP-45W1500 396-GPH Submersible Water Pump Feature:
  • Interchangeable Screens for Maximum Flow or Controlled Water Flow
  • Pump Dimensions: 2.50"x 4.50"x 3.50"
  • 1 - Apollo Horticulture 45W Submersible Water Pump
  • Package Includes: 1 - Apollo Horticulture Water Pump / 1 - Max Flow Screen / 1 - Hose
  • Pump Specs - AC: 110-120V / 60 Hz / 396 GPH / Decibles: 41